KONST / Litografier / Färglitografi 15464290
nr 1546 4290
Cesare Marchesini
(f. 1939), Italien
Skogslandskap med älg. Signerad, färglitografi, numrerad 53/250,37x54 cm, yttermått inklusive ram: 55x71 cm
Cesare Marchesini, italiensk bildkonstnär född 1939.
Utrop:
500 kr
måndag 5 juni 2023
kl 20:03:15
Cesare Marchesini
Läs mer om Cesare Marchesini